دلایل استفاده از درب ضد سرقت

دلایل استفاده از درب ضد سرقت

دلایل به کارگیری درب های ضدسرقت

برای خرید درب های ضد سرقت علاوه بر توجه به بودجه باید به ظاهر و کیفیت درب نیز توجه داشت. جنس مواد اولیه و مواد به کار رفته در درون درب ضد سرقت تفاوت های بسیاری با درب معمولی دارد. اجزای به کار رفته در ساخت درب چوبی معمولی، غالبا یک کلاف چوبی است که با دو صفحه از چوب، mdf، hdf و … پوشیده می شود و حد فاصل این دو صفحه با شبکه های مختلف از جمله هانیکام پر می شود اما درب های ضد سرقت علاوه بر کلاف محیطی و صفحاتی که شکل ظاهری درب را کامل می کنند در درون خود و در بین این دو صفحه از شبکه یا صفحه های فلزی استفاده می کنند که مقاومت و ایمنی درب را به شدت بالا می برد.

درب mdf

چارچوب مناسب درب ضد سرقت

چنانچه چارچوب درب ضد سرقت از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد می تواند مقاومت درب ضد سرقت را در برابر عوامل خارجی بالا ببرد و این دلیل خوبی است برای اینکه چارچوب مناسب برای درب ضد سرقت را یک متر و نیم در نظر بگیرند.

دلایل بالا رفتن مقاومت درب های ضد سرقت

جنس و نحوه قرار گرفتن لولاهای درب ضد سرقت از اجزای دیگری هستند که نقش به سزایی در بالا بردن مقاومت درب ضد سرقت دارند. بنابراین به دلیل اینکه وزن این نوع درب ها در مقایسه با سایر درب ها بیشتر است پس باید  لولاها  به حدی مقاوم باشند که تحمل وزن درب را داشته باشند به صورتی که به راحتی در پاشنه بچرخند بدون اینکه مشکلی به وجود آید.لازم به ذکر است که این مورد و توجه به آن بسیار حائز اهمیت می باشد

استفاده از درب ضد سرقت

درب ورودی و معرفی انواع آن
انواع درب اتاق و ویژگی های آن
درب abs و معرفی ویژگی های آن

Leave a Comment