تولید درب داخلی 

درب داخلی کلمه ی غریب و ناآشنایی نیست .این  نوع از درب ها در قسمت داخلی منزل به کار گرفته می شوند و به همین دلیل درب داخلی نامیده می شوند .خانه و دکوراسیون آن تنها بسته به رنگ و طرح اجزای داخلی منزل نمی باشند بلکه درب های داخلی قسمت اصلی آن را تشکیل می دهند .
درب های داخلی نمی بایست سبک باشند نه تنها به دلیل مسائل امنیتی بلکه دکوراسیون منزل نیز باید در نظر گرفته شوند .مواد به کار گرفته شده برای درب های داخلی می بایست با دکوراسیون داخلی منزل در تطابق باشند .برای مثال اگر محیط داخلی منزل با چوب و وسایل آنتیک تزیین شده باشد متناسب با این دکوراسیون می بایست جنس درب ها با محیط داخلی منزل (برای مثال چوب ماهاگون ) تطابق داشته باشد.اگر دکوراسیون محیط داخلی منزل مزین به وسایل براق و مطابق با آخرین مد روز باشد به طبع درب به کار گرفته شده با آن محیط متناسب با تزیینات داخلی(از جنس شیشه ) منزل باشد.
درب داخلی

 

اتتخاب درب داخلی مناسب

درب داخلی بخشی از دکوراسیون داخلی منزل به شمار می آید و هم چنین برای متمایز ساختن محیط داخلی از خارج از منزل می باشد .بنابراین دقت کافی در انتخاب و تطابق درب ها می بایست صورت گیرد .محیط داخلی منزل باید با استفاده از پاک کننده هایی تمیز گردند که از درب های شیشه ای و چوبی متفاوت باشند .اگر ازجنس چوب می باشند می بایست خشک پاک شوند . مراقبت های لازم برای برای چوب های آسیب دیده باید در نظر گرفته شوند .برای مثال درب های شیشه ای را باید با استفاده از روزنامه پاک کرد.
مجموعه ای از درب های داخلی برای تکمیل نمودن سایر نمونه درب ها موجود می باشد.سفارش تولید درب داخلی توسط “شرکت چوب در متناسب با نیاز سازمان ها و شرکت ها و با توجه به مشخصات ارائه شده توسط مشتریان طراحی و با به کارگیری چوب های مستحکم ساخته می شوند.