تعریف انواع درب ها

تعریف انواع درب ها

معرفی انواع درب ها

معرفی انواع درب ساختمان

در این مقاله به معرفی اجمالی کلیه درب های ساختمان  موجود در بازار خواهیم پرداخت و هدف از آین مقاله آشنایی مخاطبان با انواع درب ها می باشد.

درب اتاق 

درب اتاق

درب اتاق درب هایی با ارتفاع حدود ۹۰/۱ الی ۰۰/۲ متر که جنس آن از انواع چوب و روکش های مصنوعی همانند ABS – HDF – MDF – PVC می تواند ساخته شود.

درب ساختمان

درب های ساختمانی به انواع درب حیاطی ، ورودی و داخلی اطلاق می گردد که درب های حیاطی عمدتا به صورت فلزی و درب های ورودی و داخلی ار جنس چوب های طبیعی و مصنوعی می باشد.

درب های ساختمانی چوب در

درب MDF

درب های MDF به صورت خام و یا روکش دار می باشد که در بیشتر موارد در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دربها قابلیت cnc شدن را دارا می باشد و در بسیاری موارد از روکش های طبیعی جهت زیبایی درب استفاده می گردد که با مبلغی پایین تر از تمام چوب را ارائه می دهد و از پیچیدگی و تاب خوردن درب هم کاسته می شود.

درب mdf

درب ورودی

اغلب درب های ورودی از جنس چوب روس، ملچ و راش می باشد که عمدتا به دلیل عریض بودن در به صورت ۲ یا ۱٫۵ لنگه ساخته و یا با پهنای حداکثر ۱٫۱۰ به صورت تک لنگه ساخته می شود. این ها عموما درب هایی هستند که میتوان از ان ها در پروژه هایی که به صورت مشارکت در ساخت هستند نیز استفاده کرد. چرا که کاملا مطابق با درخواست مشتریان به صورت سفارشی ساخته می شوند.

درب ورودی

Leave a Comment