ویژگی درب ضد سرقت فولادی

ویژگی درب ضد سرقت فولادی

درب ضد سرقت فولادی( سطح دوم)

 

 ویژگی درب ضد سرقت فولادی

درب ضد سرقت فولادی با تاییدیه LPCB  و LPS به شماره ۱۱۷۵ / ۷ سطح SR2

این نوع از درب های ضد سرقت در دو نوع تک لنگه و دولنگه می باشند.این نوع از درب ها دارای درب های باز شو به سمت بیرون همراه با ویژگی قفل تک نقطه ای و قطعه ی چشمی می باشند.

امکانات : طیف گسترده ای از ویژگی های قفل در مجموعه درب های تک لنگه ای و دولنگه ای. تمامی درب ها از لولا های فولادی ضد رنگ آویزان شده اند . به عنوان نشان استاندارد از پیچ و مهره های سنگین برای تمامی درب های دو لنگه استفاده شده است . از پوشش ۱٫۵ میلیمتری الکتروزینک محکم برای مقاومت در برابر خوردگی استفاده گشته است . ورقه های فولادی کامپوزیت  ۴۵ میلیمتری با لبه ی ضد اهرمی که برای بستن لبه گنجانیده شده است . تنها آستانه ی تخفیف (که به قاب جوش داده شده است) مجموعه ای از محصولات محکم و تقویت شده را ارائه میدهد که درب بدنه پودری آن طبق استاندارد رنگ های BS  و RAL میباشد که میتوانند همراه با پنل چشمی Excluglass  ما باشند .

ساخت قاب : بدنه ی جوش داده شده .

مواد : فولاد زینتک ۱٫۵ میلیمتری

مشخصات : single rebated  در ابعاد ۳۳ میلیمتر در ۱۰۰ میلیمتر

تقویت : در هر لولا تثبیت نگه داری قفل خود یک امتیاز است .

بدنه ی درب : ماده ی ۱٫۵ میلیمتری زینتک  برای نمای حمله و ۱٫۵ میلیمتر نمای داخلی . سطح لنگه ها از داخل توسط ورقه محافظت میشوند و با صفحات ضد خش و براکت تقویت شده اند .

اندازه : عرض درب کامپوزیت با ضخامت ۴۵ میلیمتر با لبه ی آستراک گنجانده شده تا لبه بسته شود وزن : تقریبا ۴۰_۴۵ کیلوگرم در هر متر مربع ( بسته به مدل )

 قفل درب ضد سرقت فولادی

قفل امنیتی بالای ASSA و رویه کوبی عالی Exidor  که طیف گسترده ای از قفل و دیگر ویژگی ها در دسترس هستند . به عنوان نشان استاندارد ازپیچ و مهره های سنگین در لولاهای ثابت درب های دولنگه استفاده شده است .

 لولاهای درب ضد سرقت فولادی

تکی : درلولا های فولادی ضد رنگ ۳ در۴ که حداقل از ۴ عدد در هر لنگه استفاده شده است .

دو طرفه : لولای فولادی ضد رنگ ۳در۴ که به عنوان نشان استاندارد در هرلنگه درب ثابت چهار عدد در آن استفاده میشود .

به عنوان نشان استاندارد از پوشش خاکستری برای اتمام کار استفاده میکنیم . علاوه بر آن طیف گسترده ای از رنگ های پوششی در کارخانه موجود میباشد .

مواد : فولاد زینتیک ۱٫۵ میلیمتری

مشخصات : سطح پایین با آستانه ی توقف ( جوش خورده به قاب ) که آستانه ای رایج و مناسب برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی می باشد .

Leave a Comment