درب ضد سرقت فولادی

درب ضد سرقت فولادی

ویژگی درب ضد سرقت فولادی (سطح اول)

درب ضد سرقت فولادی

درب ضد سرقت فولادی با تایید LPCB و LPS . سطح SR1
درب های تک لنگه
درب های دولنگه
درب تک لنگه, درب دو لنگه . درب هایی که به سمت بیرون گشوده میشوند همراه با ویژگی قفل تک نقطه و پنل وینسون

امکانات درب ضد سرقت فولادی

طیف گسترده ای از ویژگی های قفل هر دو درب های تک لنگه و دولنگه . درب ضد سرقت فولادی در دسترس با پنل هایی ثابت ,قابل جابه جایی یا آویزی . تمامی درب ها در لولا های فولادی ضد زنگ آویزان شده اند . پیچ و مهره های باریک سنگین به عنوان استاندارد برای همه مجموعه های دو لنگه ای نصب شده است . ساخته شده از فولاد گالوانیزه الکتریکی روی برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی.لنگه های کامپوزیت ۴۵ میلیمتری با لبه ی ضد اهرمی گنجانیده شده برای بستن لبه .
تنها آستانه ی تخفیف (جوش داده شده به قاب) ارائه ی مجموعه ی سخت و تقویت شده . موجود در طیف گسترده ای از پوشش های پودر به رنگ BS و یا RAL

 قاب درب ضد سرقت فولادی

قاب : ساخت و ساز جوش داده شده / مواد : فولاد ۱۵ میلیمتری / مشخصات : single rebated 38 میلیمتر در ۱۰۰ میلیمتر / تقویت : در هر لولا تثبیت قفل امتیاز محسوب میشود .

ماده ی سازنده ی درب ضد سرقت فولادی

Zintec 1.5 میلیمتر نما و ۱٫۵ میلیمتر نمای داخلی / درب های دولنگه ای رو به داخل, که با ورقه ها محافظت میشوند و با صفحات ضد خرد تقویت میشوند / همراه با قلاب هایی تقویت شده .
سایز : عرض درب کامپوزیت با ضخامت ۴۵ میلیمتر که با لبه ی آستراک گنجانده شده تا لبه بسته شود .
وزن : تقریبا ۴۰ کیلوگرم در هر متر مربع ( بسته به نوع ومدل )

ویژگی  قفل درب ضد سرقت فولادی

قفل های امنیت بالا از Nemef وZero با روکوبی مناسب برای درب های تکی و دوتایی که در دسترس هستند . در آن از پیچ و مهره های سنگین به عنوان نشان استاندارد برای درب های دوتایی استفاده شده است .
درب های اتوماتیک میتواند با پنل هایی که رتبه بندی شده اند عرضه شوند . آنان میتوانند پنل هایی ثابت , قابل جابه جایی ویا لولایی باشند .
لولای تکی : درلولا های فولادی ضد رنگ ۳ در ۴ به ازای هر لنگه چهار عدد
دو طرفه : لولای فولادی ضد رنگ ۳ در ۴ به ازای هر لنگه چهار عدد همراه با پیچ و مهره های سنگین که درقسمت های بالا و پایین تعبیه شده اند که در لنگه های غیر فعال و ثابت استفاده میشوند .
و در پایان
روکش خاکستری استاندارد برای اتمام ساخت درب که گزینه های زیادی از انواع این روکش ها در کارخانه رویه کوبی موجود است .
مواد : فولاد zentic 1.5 میلیمتری
مشخصات : سطح پایین با آستانه ی توقف (که به قاب درب جوش خورده ) آستانه ای رایج که برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی مناسب است .

 درب داخلی 

 پارتیشن اداری

 

Leave a Comment