انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

هفت نکته برای انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت می تواند دلهره آور باشد . برای این اقدام , خوب هست که همیشه درک درستی از آنچه میخواهیم خرید کنیم داشته باشیم . در اینجا چند نکته وجود دارد که بایستی از آن مطلع شوید .
درب ها کجا ساخته میشوند ؟
به دلایل زیادی این یک مسئله ی مهم است که بیشتر به ضمانتنامه مربوط میشود . اگر در ابتدا یا در زمان ۶ ماه درب مشکلی داشته باشد , چه کسی آن را رفع خواهد کرد و چه مدت طول خواهد کشید . این میتواند عواقب بسیاری را ایجاد کند که ارزش آن را ندارند.

 • درب ضد سرقت فولاد یا آلومینیوم

  انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

  این یک سوال است که من بر آن تاکید میکنم و واقعا بستگی به انتظاری است که از درب داریم . شکی نیست که فولاد محکم تر از آلمینیوم است واگر پایداری درب از اولویت های شماست , پاسخ فولاد است . اما فولاد همیشه با زیبایی دکوراسیون منزل مطابقتی ندارد و نسبت به خوردگی مقاوم نیست . اگر درب آلمینیومی را انتخاب میکنید آن بایستی با مش فولاد ضد رنگ ترجیحا ۳۶۰ درجه ارزیابی دریابی باشد که این نیز باید با قفل ۳ نقطه ای توسط استانداردهای استرالیایی ارائه شود . افراد زیادی در بازار هستند که درب های آلومینیومی نامنظم را به عنوان درب های ضد سرقت برای خریداران غیرمجاز معرفی میکنند . اگر آن درب از فولاد ساخته نشده باشد و یا مش فولادی ضد رنگ نداشته باشد , احتمال میرود که آن یک درب ضد سرقت نباشد .

 • قفل و دستگیره درب ضد سرقت

   

  انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

  اهمیت قفل ها و دستگیره ها در یک درب به اندازه ی اهمیت موتور یک ماشین است . همیشه همراه کسی باشید که به شما مارک های معتبر معرفی میکند چون : لکوود ,جکسون,چوبب,دلف و …را ارائه میدهد . اگر نام تجاری را نمیدانید بدین معنی نیست که کیفیت آن کم است .فقط مطمئن شوید که ضمانت آن کافی است . از دیگر نکات مهم این است که مطمئن شوید که قفل ها قفل شده اند و سطحی نیستند .به این معنی که قفل درب در داخل قسمت جعبه مانندی که درون درب تعبیه شده است ,قرار بگیرد . یک درب ضد سرقت با کیفیت خوب نباید قفل سطحی مانند lockwood 001 یا ۳۵۵ داشته باشد . چون این نوع قفل ها چوبی بوده و میتواند به راحتی توسط یک چکش شکسته و خراب شود .

 • لولاهای درب ضد سرقت

   

  انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

  همانند قفل و دستگیره ,لولا های درب ضد سرقت نیز حائز اهمیت هستند . من در طی سال های زیادی درب های فولادی را مشاهده نمودم که لولا های درب چوبی در آن تعبیه شده بود که این امر اشتباه است .باید همیشه از یک جفت پین هینگ در یک درب فولادی با کیفیت استفاده شود . این به این معنی است که لولا به قاب ثابتی که به دیوار متصل است جوش داده میشود . یک درب فولادی معمولی وزنی بین ۳۰ تا ۴۰ کیلوگرم دارد بنابراین انتظار میرود چنین درب سنگینی با کیفیت باشد . درب های آلومینیومی که به نسبت سبکتر هستند لولای مخصوصی دارند که دارای پین است که در قاب درب قفل میشود . این معمولا به عنوان یک لولا درب ضد سرقت آلومینیومی نامیده میشود . لولا ها بایستی با کیفیت باشند .

 • طراحی درب های ضد سرقت

   

  انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

  به هنگام انتخاب یک طرح برای درب ورودی خود نهراسید تا بتوانید طرحی جالب وخلاقانه انتخاب کنید . زیرا که این درب ورودی خانه ی مجلل شماست که به یک رنو و یا به یک نام تجاری جدید احتیاج دارد . ویا راهی را انتخاب کنید که بتوانید چند صد دلار در هزینه های خود صرفه جویی کرد و کالایی با ارزش خرید . شجاع باشید .

 • رنگ درب های ضد سرقت

   

  انتخاب درب ضد سرقت با کیفیت

  مانند طراحی, رنگ نیز همانقدر مهم است . بیشتر خانه ها دارای سه تا چهار رنگ پالت میباشند که در حال حاظر در محل قرار دارند. معمولا برای مطابقت با تلنگر یا درب غلطکی این گزینه ی استاندارد است . اگر مطمئن نیستید که از چه رنگی انتخاب کنید ,رنگ های مشکی و سفید ساده و کلاسیک مناسبند . در غیر این صورت اگر به دنبال رنگ های دیگری هستید , قرمز آتشی و نارنجی XT رنگ هایی هستند که همیشه سرگرم کنده هستند .

 • صفحه نمایش درب ضد سرقت

  صفحه نمایش اختیاری است و تعداد کمی از آنها را میتوانید انتخاب کنید . اگر به دنبال درب هایی هستید که مانع ورود حشرات هستند پس حتما به نمایندگی آن سر بزنید و از آن مطمئن باشید. به طور سنتی و به دلایل ایمنی ,شکاف های ۶_۸ میلیمتری در طرفین و بالای صفحه آن قرار دارد . این به این معنی است که وقتی درب به علت گرما اندکی حالتش تغییر میکند , به سختی بازو بسته میشود . این مشکلات میتوانند به راحتی توسط مهرو موم آب حل شوند . در آخر بستگی به هدف شما از خریدتان است ,خواه شما سگ بزرگ داشته باشید یا فرزندانی بازیگوش داشته باشید و یا اینکه درب خانه تان به سمت پیاده رو گشوده میشود که در هر حالت روش های متفاوتی بنا به انتظارات شما از درب مد نظرتان موجود است . نماینده مجرب بایستی همیشه مشاوره ای درست ارائه دهد .

 • گارانتی درب ضد سرقت

  ضمانت نامه ی خوب ضمانت نامه ایست که معمولا پیرامون این مسئله صحبت کند که آیا شرکت از محصولات خود پشتیبانی میکند یا خیر . هرگز ضمانت نامه ی کتبی زیر ۱۲ ماه برای محصول خود دریافت نکنید . هرچند یک ضمانت خوب هزینه براست . چند صد دلاری دیگر خرج کنید تا خیالتان بابت خرید آسوده باشد و مطمئن باشید که خریدتان مدت زمان زیادی برایتان کار کند . به یاد داشته باشید که هیچکدام از این درب ها نبایستی در یک قفسه قرار بگیرند , همگی آنها به صورتی خاص برای خانه ی مشتریان ساخته شده است . صرف نظر از اینکه هرکس راجب درب چه فکری میکند , تمامی درب های ورودی خانه ها به یک اندازه نیست . اگر شما درب پیش ساخته از جنس فلز را خریداری کنید احتمال ماندگاری در صورتی که آنرا به کار هم نگیرید یک در پنجاه است . آن مبلغی که گمان میکردید میتوانید از خرید یک در پس انداز کنید ممکن است صرف نصب آن شود . به تحقیق خود ادامه دهید و سعی درخرید کیفیت محصول داشته باشید .

  پارتیشن اداری

  ساخت پارتیشن اداری

   درب داخلی 

   

Leave a Comment