چگونه درب های ضد سرفت را انتخاب کنیم ؟

چگونه درب های ضد سرفت را انتخاب کنیم ؟

انتخاب درب ضد سرقت ایده آل

 

در انتخاب درب ضد سرقت ایده آل گزینه های متفاوتی را درنظر بگیرید .یکی از شاخص های مهم انتخابی نوع و طرح منزلتان می باشد .متاسفانه انتخاب درب ضد سرقت که با مدل های خانه سازگار باشد دشوار است. درب چوبی برای متناسب شدن با طرح منزل می بایست رنگ شود ولی ایمنی درب های فولادین را ندارند .

نکاتی پیرامون انتخاب درب ضد سرقت

-نوع و طرح منزل
-مواد به کاربرده شده در درب ها
-هزینه
-نصب

جنس درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت از جنس چوپ ،پشم شیشه ،پولاد ضد زنگ و آلومینیوم هستند .درب های چوبی زیبا به نظر می رسند و با طرح های منزل سازگار هستند اما درب های فلزی استحکام بالاتری دارند و به آسانی شکسته نمی شوند.برخی درب های ضد زنگ و یا چوب های چند لایه مناسب برای این نوع درب ها هستند .
اطمینان حاصل کنید که درب ضد سرقت قاب های محکم داشته باشد و این نکته را در نظر داشته باشید که درب های فولادی جاذبه ی بیش تری برای سارقان از آن جهت اشیای باارزش در منزل نگهداری می کنید ،دارد.اگر از درب های چوبی استفاده می کنید مطمءن باشید که جنس چوب آن از بلوط باشد .
توری های سیمی ایمنی درب های امنیتی را ندارند اما گزینه ی جالبی است که بدون اینکه شخص خارج ازمنزل وارد محیط داخلی شود ارتباط برقرار کنید .برخی از درب های توری به طور شگفت انگیزی مستحکم اند که بدون بستن آن ها می توانید برای تهویه ی هوای داخلی و نور رسانی محیط داخلی استفاده کنید .

چگونگی نصب درب ضد سرقت

درب های فلزی با قاب هایشان همخوانی دارند ولی هر قابی می بایست متناسب با درب به کاربرده مستحکم باشد .آیا می توان انواع متفاوتی از قفل ها را نصب کرد ؟آیا درب با روزنه گاه و سایر گزینه های مربوط به قفل همخوانی دارد؟اطمینان حاصل کنید که کلید زاپاس داشته باشید .
آیا نصب درب های ضد سرقت به حدی آسان است که خودتان آن را نصب کنید و یا می بایست یک نصاب یا قفل ساز را برای نصب آن به کار گیرید .یک نصاب حرفه ای کار تمیزتری را ارائه می دهد.زیرا این درب ها طوری طراحی شده اند که متناسب با قاب های در هستند و هرگونه بی دقتی در نصب سبب ایجاد مشکلات می شود .نصاب تجربه ی کافی و ابزار لازم برای انجام این کار را دارد.

قیمت درب های ضد سرقت

هر فردی توانایی پرداخت هزینه های کلان برای درب ها را ندارد .بنابراین لازم است به قیمت مد نظر خویش برای پرداخت اندکی فکر کنید .درب های فولادی ضد زنگ با قفل های پیچیده به مراتب قیمت بالاتری نسبت به درب های ساخته شده از چوب بلوط با قفل های ساده دارند .
به یاد داشته باشید در حین آتش سوزی خروج از درب هایی که قفل های بیشتری دارند دشوار است .درب های آلومینیومی ارزان ترند اما استحکام فولاد و چوب را ندارند .از قوانین امنیتی و مقررات آتش نشانی در محل زندگیتان که ممکن است بر انتخابتان تاثیر گذار باشد اطلاعات کافی را حاصل فرمایید .اولین دغدغه ی فکری تان باید “امنیت “باشد.

درب ضد سرقت ایده آل

 

پارتیشن اداری

ساخت پارتیشن اداری

 

Leave a Comment