راهکارهای فنگ شویی برای درب چوبی خارجی

راهکارهای فنگ شویی برای درب چوبی خارجی

راهکارهای فنگ شویی برای درب چوبی خارجی

دکورسازی  درب چوبی خارجی میتواند یک چالش باشد.بهترین رنگ دکور درب رنگ مورد علاقه ی شماست.شما هر روز از درب خارجی استفاده میکنید،پس فکر خوب این است که رنگ آن را رنگی انتخاب کنید که از همه بیشتر دوست دارید.اگر میخواهید خانه تان را با رنگ فنگشویی کنید در اینجا نکاتی را ارائه میدهیم که میتواند برای شما سودمند و منطقی باشد.

درب  های چوبی خارجی المان های مهمی از طرح خانه ی شما هستند.دکور درب خارجی یک معرفی مناسب از خانه ی شما ارائه میدهد و یک حس خوشایند در مورد ملاقات چیزهای داخلی خانه به آدم میدهد.  درب چوبی خارجی ،اولین بازتاب کننده ی حس و شخصیت شماست.

دکورسازی  درب چوبی خارجی یا رنگهای مختلف،طراحی های برجسته(bold)و بشاشی(cheerful)ایجاد میکند.یک طرح تکرنگ که برجسته و غنی(rich)است باعث میشود که نمای خارجی شما شیک(stylish)و خوشبین(optimistic)به نظر رسد.رنگهای کمرنگ(pale)برای نمای خارجی درب چوبی شما گزینه ای عالی برای ایجاد فضایی آرامش بخش(peaceful)و پذیرا(welcoming)هستند.

 

انتخاب رنگ برای دکور نمای درب چوبی خارجی

 

ایده های سنتی برای دکور نمای  درب چوبی خارجی با جزئیات چوب حکاکی شده و رنگها میتواند به شما الهاماتی(inspirations)برای اضافه کردن طرحهای منحصر به فرد و ترکیبات رنگی فنگشویی خوب به دکور درب چوبی خارجی شما بدهد.طراحان و معماران پیشنهاد میدهند که نگاهی به طرح درب خارجی در چین باستان بیندازید و ایده های دکور درب را گلچین کنید و طرحهای اصلی(original)و زیبا برای درب خانه های مدرن ایجاد کنید.

گزینه های رنگ فنگشویی به ایجاد هارمونی(harmonizing)در طرحهای خانه و متعادل کردن(balancing)انرژی کمک میکند.بنا بر نظر متخصصان فنگشویی چین باستان،گزینه های فنگشویی رنگ خاص به دکور درب کمک میکند  و به خانه،فنگشویی وفور(wealth)و سلامتی(health) می بخشد و خوش شانسی را جذب میکند.  درب های چوبی خارجی مدخل انرژی های واردشونده به خانه ی شما هستند.

درب چوبی خارجی

درب ضد سرقت

درب abs
درب pvc

Leave a Comment

Your email address will not be published.