l-28
درب های ورودی
دربهای ورودی

درب ورودی و اهمیت آن

چرا درب ورودی ساختمان تا این حد مورد توجه قرار میگیردو به عنوان شاخص در انتخاب یک ساختمان یا خانه انتخاب میشود؟
بی شک در نگاه اول به هر ساختمانی با درب ورودی آن روبه رو میشویم و جنس و زیبایی آن میتواند تاثیر بسیار زیادی در ما داشته باشد و علاقه مندی به یک ساختمان را افزایش دهد.

درب های ورودی اولین تصویری هستند که میهمان یا خود شما از خانه تان می بینید پس انتخاب طرح و مدل شیک برای درب ورودی نیاز به سلیقه و ایده های جدید دارد. سبک مدرن در طراحی و ساخت درهای خانه از سبک های دیگر پیشی گرفته است و علی رقم سادگی در دیزاین طرفداران بسیاری دارند. تنوع در طراحی و ساخت درب های ورودی میتواند  سلیقه های زیادی را پوشش داده و خواسته های افراد با سلیقه های متفاوت را پوشش دهد. درب های ورودی چوب در میتواند متناسب با درخواست پیمانکاران ساختمانی به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته شود

تاثیر درب ورودی بر طراحی دکوراسیون

درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر طراحی دکوراسیون دارد. اگر جلوی درب منزل تان رواق یا تاق نما با عمق مناسب دارید، درب چوبی گزینه ی خوبی است. درب های چوبی در بین سه متریال رایجی که ذکر کردیم، از همه گران تر و پرطرفدار تر اند. درب با چوب بلوط و گردو زیبا و رایج است اما بهترین آنها چوب ماهون هندوراس است که بسیار سخت است و در برابر عوامل خارجی بهتر از بقیه دوام می آورد.