تصاویر درب آپارتمانی
تصاویر درب آپارتمانی
تصاویر درب آپارتمانی

درب های آپارتمانی

بررسی کاربرد های درب آپارتمانی و اهمیت آن

امروزه به دلیل وجود آپارتمان ها و ساختمان های بلند درب هایی با وزن سبک ولی مقاوم مورد استفاده قرار میگیرند   و به درب های آپارتمانی معروف هستند .

درب های آپارتمانی معمولا از روکش های ام دی اف ۳ میل یا از جنس HDF  ساخته می شوند. HDF مخفف واژه High Density Fiberboard  است که جزء فرآورده های چوبی محسوب می شود. اچ دی اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می شود. چگالی اچ دی اف  بالای ۸۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. درب  آپارتمانی می تواند روکشی ازHDF داشته باشد. درب های آپارتمانی می توانند به عنوان اولین تصویر یک تازه وارد برای ورود به یک فضا تلقی شود. از این رو تنوع و براورده کردن سلایق مختلف میتواند به عنوان پارمتری مهم تلقی شود.

تنوع درب های آپارتمانی

سلیقه های جدید و ایده های جدید باعث خلق محصولاتی با کارایی بالاتر خواهند شد که مشتری را راضی نگه خواهد داشت و به او امکان انتخاب های متنوع تر و بهتر را خواهد داد . از این رو تلاش ما بر این است که در سبک مدرن پیشرو باشیم.

سبک مدرن درب آپارتمانی

سبک مدرن در طراحی و ساخت درهای خانه از سبک های دیگر پیشی گرفته است و علی رقم سادگی در دیزاین طرفداران بسیاری دارند. این ها همه بیانگر اهمیت درب های آپارتمانی هستند.اگر جلوی درب منزل تان رواق یا تاق نما با عمق مناسب دارید، درب چوبی گزینه ی خوبی است. درب های چوبی در بین سه متریال رایجی که ذکر کردیم، از همه گران تر و پرطرفدار تر اند. درب با چوب بلوط و گردو زیبا و رایج است اما بهترین آنها چوب ماهون هندوراس است که بسیار سخت است و در برابر عوامل خارجی بهتر از بقیه دوام می آورد.