درب های ورودی ضد سرقت

درب های ورودی ضد سرقت

چگونه درب های ورودی ضد سرقت را انتخاب کنیم ؟

خریداری درب های ورودی ضد سرقت با کیفیت بالا وظیفه ای برای عموم افرادی است که اطلاعات کم و یا هیچ اطلاعاتی درباره ی درب ها ندارند، می باشد .چنین افرادی تنها می بایست به انتخاب طرح ،رنگ و امنیت بالای درب ها بیندیشند وامنیت مربوط به درب های منزلتان تنها می بایست به متخصصان این رشته و زمینه محول گردد .برای مثال در هنگام خریداری ماشین تنها ممکن است به رنگ و طرح و سیستم داخلی آن وسیله بیندیشید ،بنابراین انتخاب مناسب ترین وسیله ی نقلیه با توجه به قیمت آن به عهده ی متخصصان آن می باشد .این مقاله شما در انتخاب با کیفیت ترین درب های ضد سرقت یاری می رساند .
اگر هیچ از شرکت های درب ضد سرقت به شما پیشنهاد نگردیده است بهتر است در اولین گام به google سر بزنید و از نصابان درب های ضد سرقت کمک بخواهید .می توانید به نمایشگاه های بزرگ دکوراسیون داخلی،ساخت و ساز های منزل مراجعه کنید تا اطلاعاتی درباره ی قیمت و مطلوب ترین درب های ضد سرقت که مناسب منزلتان است گردآوری کنید .هم چنین خرید شما بستگی به موقعیت شغلی تان وانتخابتان دارد .

فرآیند خرید درب ضد سرقت

  1. شناسایی و ارتباط برقرار کردن با شرکت دلخواه خود و واگذار کردن سفارش نهایی خود به آن ها اولین گام می باشد .
  2. زمانی که نماینده قرار داد با شما ارتباط برقرار کرد چند گزینه پیش رو دارید:اطلاعات پروژه ای خود رادر اختیار آن ها قرار دهید ،فهرست قیمت ها را از طریق ایمیل دریافت کنید و از طریق سایت به بررسی نمایشگاه ها بپردازید واز آن جا را بازدید کنید.در مورد درب های ورودی ضد سرقت اطلاعات لازم درباره ی اندازه ،طول و درازا را ذکر فرمایید .هم چنین تصویری از نمای داخل و بیرونی منزل را ضمیمه ی آن کنید .هم چنین کارپردازان حرفه ای اندازه ی تقریبی را از تصویر را به دست می آورند .گام دوم انتخاب طرح موردنظرتان پس از نصب محصول است .بهتر است از تصویر مورد نظرتان و یا تصویری از اینترنت با توصیفات جزءی را ضمیمه ی کار خویش فرمایید .ارائه ی اطلاعات دقیق درباره ی اندازه ،نوع شیشه ی کاربردی (شیشه های چند لایه ضد سرقت ،شیشه های سه لایه ضد سرقت)الزامی می باشد.
  3. هم چنین فهرست قیمت و طرح محصول را دریافت کنید تا با خدمات رسانی شرکت درباره ی محصول خود آشنا گردید (ضمانت نامه و قیمت ).اگر خریدار واقعی هستید می بایست ۵۰ درصد از قیمت نهایی را در اول قرار داد پرداخت کنید .خدمات شرکت شامل ارسال مهندسان برای اندازه گیری دقیق ،آماده سازی ،طراحی و ارائه ی قسمت هایی از کار برای جلب رضایتتان می باشد. واینک وقت آن رسیده است تصمیم نهایی خود را درباره ی محصول بگیرید زیرا با آغاز کار هیچ امکانی برای تعویض طرح مورد نظر و یا انصراف وجود ندارد.دقت حاصل فرمایید تمامی ملزومات درب(دستگیره ،روزنه قفل ،دیدگاه ،صندوق پست )در قسمت های تعیین شده ی موردنظرتان است .بعد از تایید طرح و پر کردن فرم سفارش تمامی مسولیت ها در خصوص صحت کار باشماست و بدین ترتیب کار آغاز می گردد .شرکت های مجرب در تمامی زمینه های مربوط به فرآیند تولید راهنمایی های لازم را ارائه می دهند .بنابراین اگر با یک شرکت غیرمعتبر قرارداد ببندید امکان ناکارآمد بودن محصول را به طور یقین خواهید داشت برای مثال دستگریره ی در نزدیک زانوهایتان ،روزنه گاه بالای سرتان ،رنگ نامناسب و …. .بسیاری از شرکت ها از لوازم نسبتا برای تهیه ی محصول استفاده نمی کنند و در نهایت پول خریدار را هدر می دهند زیرات طبق قوانین قرارداد وجه دریافتی مسترد نخواهد شد .بنابراین در انتخاب شرکت معتبر با متخصصان حرفه ای دقت کافی را داشته باشید .
  4. بعد از ساخت درب ضد سرقت می توانید به کارخانه مراجعه کنید و محصول را ارزیابی کنید .اگر در انتخاب شرکت دقت لازم را کرده باشید نیازی به نگرانی درباره ی طرح نهایی نخواهید داشت .بنابراین بهتر است در هرصورت قبل از پرداخت مبلغ نهایی از محصول بازدید فرمایید .
  5. در پایان ،در روز نصب مهندسان به منزل می آیند .نصب یک درب حدود چهار ساعت طول می کشد که شامل برش های گچ بری برای مخفی کردن ساخت های فلزی می باشد .طی فرآیند نصب آموزش های لازم در خصوص نحوه ی استفاده از درب و کلید به مشتریان خواهد شد .در صورتی که محصول تازه ساخته شده است بهتر است نصابان دقت لازم برای جلوگیری از ضربه های احتمالی را به عمل آورند .نصب محصول نیمه ساخته شده به هیچ وجه توصیه نمی شود بهتر است در فرآیند تولید درب های ضد سرقت در محل های ایمن قرار گیرند تا ساخت و ساز تکمیل گردد.

ویژگی های مشتریان درب های ضد سرقت

  1. معماران /طراحان و پیمانکاران :این گروه در جستجوی مطلوب ترین محصول با کیفیت بالا و طرح هایی که نیاز های پروژه از قبیل درب های مخفی ،طرح های طبق سلیقه ی مشتری،تجهیزات آتش نشانی و نیز دارنده ی گواهینامه بین المللی اروپا و بریتانیا باشد.
  2. مشاوران امنیتی :این گروه تنها در جستجوی درجه امنیت بالا هستند.
  3. قفل سازان :این گروه در جستجوی بهترین محصول هستند زیرا به دلیل سر وکار داشتن وبا قفل و کلید اطلاعات گسترده ای در مورد محصولات با کیفیت دارند .
  4. صاحب خانه ها :این گروه در جستجوی درب هایی هستند که طبق سلیقه ی آن ها باشد و با توجه به امنیت بالا در موعد مقرر دریافتشان کنند .

متاسفانه تمامی این ساخت و ساز از حد فرا رفته است و چاره ای جز یافتن متخصصان این حرفه و مشاوره گرفتن از آن هانیست و اگر این کارها را به آن ها واگذار کنید نیازی به نگرانی درباره ی امنیت نخواهد بود .

درب های ورودی ضد سرقت

Leave a Comment