ساختارهای درب چوبی میان پر

ساختارهای درب چوبی میان پر

ساختارهای درب چوبی میان پر

 

چوب های افقی میان پر

قطعاتی از چوب خام برای ساخت چوب های افقی استفاده می شوند. این قطعات چوب به اندازه های دلخواه برش داده شده, و سپس برای افزودن مدل ریل (چوب افقی) نمایه ها اضافه می شوند تا برای مونتاژ آماده شوند. با استفاده از یک قطعه ی میان پر, هر دو طرف در یک شکل قرینه ی مشابه خواهند داشت.

 

ایننربوند- پنل های برجسته ی دوتایی برای درب چوبی  بیرونی

پنل های ایننر بوند سیمپسون با استفاده از دو پنل ساده با طرح های خط دار ساخته می شوند. زمانی که بهم متصل می شوند, طرح های خط دار ایجاد مقاومت بالایی می کنند که درتاب برداشتن و شکاف مقاومت بالایی دارند.پنل های ایننربورد دارای ضمانت مادام العمر در برابر شکاف هستند و با ضخامت ۱-۷/۱۶ میلی متر و ۱-۱/۴ موجود می باشند. و برای درب چوبی بیرونی بسیار مناسب هستند.

 

پنل های مسطح برای درب چوبی بیرونی

پنل های مسطح سیمپسون برای درب چوبی خارجی با درنظر گرفتن شرایط ویژه ای ساخته شده اند. روکش های چوبی به لایه های زیرین اضافه شده و پنل هایی مقاوم دربرابر شکاف بوجود می آورند که صاف بوده , نه باد کرده و نه آب می روند. پنل های مسطح بیرونی در قالب استاندارد ¾ میلیمتر موجود می باشند.

 

پنل های برجسته دوبل برای درب چوبی داخلی

پنل های چوبی میان پر برای دادن نمایی تزئینی به درب های چوبی داخلی استفاده می شوند.ساختار میان پر پنل ها بهترین راه برای داشتن درب هایی زیبا و تزئینی است.

 

پنل های مسطح برای درب چوبی  داخلی

پنل های مسطح برای درب های چوبی داخلی تلفیقی از زیبایی و کارایی است. روکش چوبی به لایه ی زیرین ام دی اف اضافه شده و حدود ۳/۸ میلی متر ضخامت استاندارد آن هاست. این پنل ها عملکری فوق العاده داشته و صدای جیرجیر نداشته و درهنگام ضربه زدن روی پنل های نازک تر صدای “قوطی حلبی”!!! نمی دهند.

 درب چوبی میان پر

Leave a Comment